Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 18
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Baja belvárosához közel eladó egy 125 m2-es, négyszobás, tégla lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
639 200 Ft/m2
Kecskemét Szolnoki úton 1+2 szobás lakás eladó
Kecskemét, Szolnoki út
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
794 444 Ft/m2
Baja Szabadság utcai Delta közelében tetőtér beépítéses lakás eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
549 000 Ft/m2
Kiskunhalas belvárosában teljeskörűen felújított lakás eladó
Kiskunhalas, Belváros
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є
679 104 Ft/m2
Bácsalmáson vegyes falazatú, 86 m2-es, közös udvaros földszinti lakás eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 891 Є
87 209 Ft/m2
Baja frekventált alvégi részén eladó egy újszerű kétszobás téglalakás
Baja
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 403 226 Ft/m2
Baja Józsefvárosban eladó külön lakás saját udvarral
Baja, Józsefváros
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
617 647 Ft/m2
Bácsalmáson a központhoz közel felújítandó első emeleti tégla lakás eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 574 Є
314 474 Ft/m2
Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 184 Є
209 516 Ft/m2
Dávodon szálláshelyként üzemelő 240 m2-es ingatlan eladó
Dávod
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
208 333 Ft/m2
Baján, a belváros közelében eladó egy 122 nm-es téglaépítésű lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
655 738 Ft/m2
Szekszárd, Bartina városrészén, kulcsrakész ikertársasház 1 lakása eladó
Szekszárd
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
760 952 Ft/m2
Bácsalmás, felújított, 83 nm-es lakás, garázzsal eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 680 Є
409 518 Ft/m2
Baján Szegedi úti lakás eladó a buszpályaudvarnál
Baja, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
691 489 Ft/m2
Baja, Ybl sétányon, 54 m2-es lakás eladó
Baja
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є
499 815 Ft/m2
Baján 109 m2-es újépítésű lakás eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 93 750 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є93 750 000 Ft
871 560 Ft/m2
Baja belvárosában eladó egy újszerű, 78 m2-es, téglaépítésű lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
1 000 000 Ft/m2
Baja belvárosában eladó egy újszerű, 105 m2-es téglaépítésű lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
904 762 Ft/m2