Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Mélykút, 99 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Kalkulált ár: 48 719 Є
176 667 Ft/m2
Baján másfél szobás hangulatos utcafronti házrész eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 423 Є
764 706 Ft/m2
Mélykúton azonnal birtokba vehető 116 m2-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 284 Є
68 966 Ft/m2
Mélykút, új utcában, 82 m2-es ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 2 399 000 Ft
Kalkulált ár: 6 682 Є
29 256 Ft/m2
Kiskunhalas, Sóstói-szőlőkben, 2838 m2-es terület eladó
Kiskunhalas, Sóstói-szõlõk
Kínálati ár: 3 600 000 Ft
Kalkulált ár: 10 028 Є
1 268 Ft/m2
Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
109 890 Ft/m2
Bácsbokod, központjában, 101 nm-es sorház eladó
Bácsbokod
Kínálati ár: 20 990 000 Ft
Kalkulált ár: 58 468 Є
207 822 Ft/m2
Kunbaja, 131 nm-es családi ház eladó
Kunbaja
Kínálati ár: 14 490 000 Ft
Kalkulált ár: 40 362 Є
110 611 Ft/m2
Bácsalmáson 71 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Kalkulált ár: 26 462 Є
133 803 Ft/m2
Kiskunhalas, kertvárosi részén, 135 nm-es családi ház eladó
Kiskunhalas, Kertváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 181 031 Є
481 407 Ft/m2
Kisszálláson, a központ közelében, családi ház eladó
Kisszállás
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 504 Є
171 264 Ft/m2
Bácsalmás,118 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 471 Є
59 237 Ft/m2
Baja Kiscsávoly részén családi ház eladó
Baja, Kiscsávoly
Kínálati ár: 113 700 000 Ft
Kalkulált ár: 316 713 Є
1 082 857 Ft/m2
Jánoshalma, 84 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
166 548 Ft/m2
Baja belvárosához közel eladó egy 125 m2-es, négyszobás, tégla lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
639 200 Ft/m2
Bácsalmáson 111 m2-es családi ház eladó
Bácsalmás, Újváros
Kínálati ár: 15 200 000 Ft
Kalkulált ár: 42 340 Є
136 937 Ft/m2
Fajsz csendes környékén tégla építésű családi ház eladó
Fajsz
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є
168 919 Ft/m2
Kisszállás, felújított, 70 nm-es családi ház eladó
Kisszállás
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 755 Є
214 143 Ft/m2
Soltvadkert külterületén kétgenerációs tanya eladó
Soltvadkert
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 744 Є
7 298 Ft/m2
Mélykút csendes részén 82nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Kalkulált ár: 26 462 Є
115 854 Ft/m2