Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ház- házrész
Találati lista: 150
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Császártöltésen két szoba + nappalis családi ház eladó
Császártöltés
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 574 Є
341 429 Ft/m2
Rémen azonnal költözhető 81 nm-es családi ház eladó
Rém
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 749 Є
43 210 Ft/m2
Baján belvárosi házrész eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
483 871 Ft/m2
Eladó Baja kertvárosi részében egy modern, újépítésű ikerház
Baja
Kínálati ár: 99 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 700 000 Ft
Korábbi ár: 89 999 999 Ft
Kalkulált ár: 277 716 Є89 999 999 Ft
664 667 Ft/m2
Mélykút, 150 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 184 Є
86 600 Ft/m2
Baja józsefvárosi részén eladó egy 95 nm-es családi ház
Baja, Józsefváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 132 312 Є
500 000 Ft/m2
Bácsalmás, 110 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 16 990 000 Ft
Kalkulált ár: 47 326 Є
154 455 Ft/m2
Borotán 118 nm-es családi ház eladó
Borota
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 50 111 Є
152 458 Ft/m2
Bácsalmáson felújított, összközműves, hat szobás, 136 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
139 706 Ft/m2
Bácsalmáson 173 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 16 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 490 000 Ft
Korábbi ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 45 933 Є18 000 000 Ft
95 318 Ft/m2