Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Bácsalmás, központhoz közelében 152 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
196 711 Ft/m2
Bajaszentistván területén családi ház eladó
Baja, Bajaszentistván
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
475 410 Ft/m2
Madaras, 113 nm-es családi ház, melléképülettel eladó
Madaras
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 11 490 000 Ft
Korábbi ár: 11 990 000 Ft
Kalkulált ár: 32 006 Є11 990 000 Ft
101 681 Ft/m2
Kunfehértó, Jókai utcában, felújítandó, 57 nm-es ház eladó
Kunfehértó
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
245 439 Ft/m2
Dávodon vendéglátóipari egység eladó
Dávod, Püspökpuszta
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
272 727 Ft/m2
Dávodon szálláshelyként üzemelő 240 m2-es ingatlan eladó
Dávod
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
208 333 Ft/m2
Baján, a belváros közelében eladó egy 122 nm-es téglaépítésű lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
655 738 Ft/m2
Bácsalmás, összközműves, 100 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 14 390 000 Ft
Kalkulált ár: 40 084 Є
143 900 Ft/m2
Saját, zárt udvarrészes utcafronti házrész eladó Baja belvárosában
Baja, Belváros
Kínálati ár: 35 600 000 Ft
Kalkulált ár: 99 164 Є
583 607 Ft/m2
Szekszárd, Bartina városrészén, kulcsrakész ikertársasház 1 lakása eladó
Szekszárd
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
760 952 Ft/m2
Mélykút, azonnal költözhető, 88 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 20 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 20 490 000 Ft
Korábbi ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 57 075 Є21 990 000 Ft
232 841 Ft/m2
Csátalján eladó egy szerkezetkész, 90 nm-es családi ház
Csátalja
Kínálati ár: 16 000 000 Ft
Kalkulált ár: 44 568 Є
177 778 Ft/m2
Mélykút, csendes, nyugodt környéken, összközműves, 58 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 7 990 000 Ft
Kalkulált ár: 22 256 Є
137 759 Ft/m2
Kunbaja, felújított, 91 nm-es családi ház eladó
Kunbaja
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 990 000 Ft
Korábbi ár: 20 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 682 Є20 990 000 Ft
219 670 Ft/m2
Jánoshalmán 98 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 9 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 990 000 Ft
Korábbi ár: 11 990 000 Ft
Kalkulált ár: 27 827 Є11 990 000 Ft
101 939 Ft/m2
Baja külterületén hangulatos, csárda jellegű étterem eladó
Baja
Kínálati ár: 119 500 000 Ft
Kalkulált ár: 332 869 Є
459 615 Ft/m2
Zeneiskolához közeli 1 szobás házrész eladó Baján
Baja
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 57 103 Є
569 444 Ft/m2
Bácsalmás, felújított, 83 nm-es lakás, garázzsal eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 680 Є
409 518 Ft/m2
Eladó üzlethelyiség Bácsalmáson
Bácsalmás
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 891 Є
85 227 Ft/m2
Bácsalmáson háromszobás ikerház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є
145 349 Ft/m2