Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Kiemelt iparterület eladó Jánoshalmán
Jánoshalma
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 114 206 Є
nincs megadva
Kiskunhalas, Fridrich Lajos utca közelében, 5563 m2-es terület eladó
Kiskunhalas, Kertváros
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
2 515 Ft/m2
Természettel körülölelt kúria jellgű ingatlan eladó szőlővel, Decs szőlőhegyen 11 000m2
Decs
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
882 353 Ft/m2
Bácsalmáson 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 677 Є
80 952 Ft/m2
Bócsa külterületén felújított tanya eladó
Bócsa
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є41 900 000 Ft
19 463 Ft/m2
Mélykút, felújítandó, összközműves, 114 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 7 000 000 Ft
Kalkulált ár: 19 499 Є
61 404 Ft/m2
Mélykút, központjában, 189 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 14 499 000 Ft
Kalkulált ár: 40 387 Є
76 714 Ft/m2
Madaras, 3968 nm-es telken, családi ház, gazdasági épületekkel eladó
Madaras
Kínálati ár: 7 490 000 Ft
Kalkulált ár: 20 864 Є
82 308 Ft/m2
Strand közeli, téliesített nyaraló eladó Dávodon
Dávod
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 582 Є19 990 000 Ft
423 810 Ft/m2
Dunafalva csendes részén családi ház eladó
Dunafalva
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 212 Є
108 333 Ft/m2
Dávod 817 m2-es telek eladó
Dávod
Kínálati ár: 1 500 000 Ft
Kalkulált ár: 4 178 Є
1 836 Ft/m2
Kiskunhalas Felsőöregszőlőkben 2160 m2-es hobbi telek eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 1 600 000 Ft
Kalkulált ár: 4 457 Є
nincs megadva
Jánoshalma Erdőszél részén tanya akácerdővel eladó
Jánoshalma, Erdőszél
Kínálati ár: 10 400 000 Ft
Kalkulált ár: 28 969 Є
306 Ft/m2
Eladó családi ház Kunfehértón – ideális nyaralónak, otthonnak vagy befektetésne
Kunfehértó, Üdülőterület
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
352 353 Ft/m2
Gara településén 2 generációs családi ház eladó
Gara
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 800 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 864 Є45 000 000 Ft
248 750 Ft/m2
Erdőszéli házikó a Gemencben azonnal költözhetően eladó
Pörböly
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
608 333 Ft/m2
Uszód, Báthori utcában, 153 nm-es családi ház eladó
Uszód
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 50 111 Є
117 582 Ft/m2
Baján a Szabadság utcában építési telek eladó
Baja, Szabadság út
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
nincs megadva
Császártöltésen két szoba + nappalis családi ház eladó
Császártöltés
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 574 Є
341 429 Ft/m2
Rémen azonnal költözhető 81 nm-es családi ház eladó
Rém
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 749 Є
43 210 Ft/m2