Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Mélykút, azonnal költözhető, 82 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 7 990 000 Ft
Kalkulált ár: 22 256 Є
97 439 Ft/m2
Bácsalmáson 89 m2-es vegyes falazatú családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 9 600 000 Ft
Kalkulált ár: 26 741 Є
107 865 Ft/m2
Kiskunhalas Felsőöregszőlőkben 66 m2-es tanya eladó
Kiskunhalas, Felsőöregszőlők
Kínálati ár: 10 480 000 Ft
Kalkulált ár: 29 192 Є
4 623 Ft/m2
Kecskemét Szolnoki úton 1+2 szobás lakás eladó
Kecskemét, Szolnoki út
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
794 444 Ft/m2
Baja Szabadság utcai Delta közelében tetőtér beépítéses lakás eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
549 000 Ft/m2
Mélykúton 52nm-es, bútorozott, felújítandó családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 749 Є
67 308 Ft/m2
Mélykút, város szélén, egy portán elhelyezkedő, két darab családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 4 990 000 Ft
Kalkulált ár: 13 900 Є
49 406 Ft/m2
Baja, Kiscsávoly szívében eladó egy felújított 68 m2-es családi ház
Baja, Kiscsávoly
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 146 240 Є
772 059 Ft/m2
Dávod csendes utcájában pici családi ház 287m2-es telken eladó
Dávod
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 220 Є
121 053 Ft/m2
Kiskunhalas belvárosában teljeskörűen felújított lakás eladó
Kiskunhalas, Belváros
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є
679 104 Ft/m2
Bácsalmás központjában, 282 nm-es, emeleti iroda eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 11 990 000 Ft
Kalkulált ár: 33 398 Є
42 518 Ft/m2
Jánoshalmán azonnal költözhető 116 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 47 075 Є
145 690 Ft/m2
Bács-Kiskun megye, Baja 40 m2-es házrész eladó
Baja
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 426 Є
300 000 Ft/m2
Felsőszentiván, felújított, 80 nm-es családi ház eladó
Felsőszentiván
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є
156 250 Ft/m2
Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 7 490 000 Ft
Kalkulált ár: 20 864 Є
110 147 Ft/m2
Kiskőrös, külterületén, 137 nm-es tanya eladó
Kiskőrös
Kínálati ár: 18 990 000 Ft
Kalkulált ár: 52 897 Є
3 287 Ft/m2
Jánoshalma, felújítandó, 63 nm-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 8 990 000 Ft
Kalkulált ár: 25 042 Є
142 698 Ft/m2
Császártöltés központjában 321 nm-es családi ház eladó
Császártöltés
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 741 Є
264 766 Ft/m2
Hercegszántón 92 m2-es családi ház eladó, vagy bajai lakásra cserélhető
Hercegszántó
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
325 000 Ft/m2
Bácsalmáson vegyes falazatú, 86 m2-es, közös udvaros földszinti lakás eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 891 Є
87 209 Ft/m2