Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Felújítandó 82nm-es családi ház eladó Kunbaján!
Kunbaja
Kínálati ár: 3 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 3 800 000 Ft
Korábbi ár: 4 990 000 Ft
Kalkulált ár: 10 585 Є4 990 000 Ft
46 341 Ft/m2
Katymáron 55nm-es felújítandó családi ház eladó!
Katymár
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 212 Є
236 364 Ft/m2
Bajaszentistvánon eladó egy felújított, 62 m²-es családi ház
Baja, Bajaszentistván
Kínálati ár: 24 200 000 Ft
Kalkulált ár: 67 409 Є
390 323 Ft/m2
Kisszállás, beépített tetőteres, 111 nm-es családi ház eladó
Kisszállás
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 14 990 000 Ft
Korábbi ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 755 Є15 990 000 Ft
135 045 Ft/m2
Jánoshalma központjában 135 m2-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
114 815 Ft/m2
Csátalja központjában eladó egy 86 nm -es felújítandó családi ház
Csátalja
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 148 Є
138 372 Ft/m2
Bajaszentistvánon igényes családi ház eladó
Baja, Bajaszentistván
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
490 196 Ft/m2
Kunfehértón beépített tetőteres,118 m2-es nyaraló eladó
Kunfehértó, Üdülőterület
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Kalkulált ár: 114 178 Є
347 373 Ft/m2
Bácsalmás nyugodt környékén 155nm-es családi ház eladó!
Bácsalmás
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
64 516 Ft/m2
Kiskunhalas, 90 nm-es családi ház eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 139 Є
200 000 Ft/m2
Sükösd település szélén eladó egy állattartásra alkalmas 7051 nm-es tanya
Sükösd
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 15 500 000 Ft
Korábbi ár: 18 200 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є18 200 000 Ft
2 198 Ft/m2
Sükösdön egyszintes családi ház új tetővel, napelem rendszerrel eladó
Sükösd
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 900 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 501 Є29 900 000 Ft
336 047 Ft/m2
Kiskunhalason több épületegységből álló kutyapanzió és kozmetika eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
4 586 Ft/m2
Katymáron 145 nm-es családi ház eladó
Katymár
Kínálati ár: 8 600 000 Ft
Kalkulált ár: 23 955 Є
59 310 Ft/m2
Baja Rókusváros, eladó kétszintes, üzlethelyiséggel rendelkező családi ház.
Baja, Rókusváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
308 025 Ft/m2
Bácsalmás, felújított, azonnal költözhető, 118 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 139 248 Є
423 644 Ft/m2
Kunbaja, azonnal birtokba vehető, 75 nm-es családi ház eladó
Kunbaja
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 471 Є
89 615 Ft/m2
Eladó családi ház Bácsalmáson, nyugodt utcában
Bácsalmás
Kínálati ár: 9 200 000 Ft
Kalkulált ár: 25 627 Є
85 981 Ft/m2
Tompa külterületén tanya eladó – kiváló lehetőség gazdálkodásra!
Tompa, Külterület
Kínálati ár: 9 300 000 Ft
Kalkulált ár: 25 905 Є
1 783 Ft/m2
Baján Szegedi úti lakás eladó a buszpályaudvarnál
Baja, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
691 489 Ft/m2