Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Kiskunhalason kétgenerációs ház eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є
444 643 Ft/m2
Dávod központjában kis családi ház eladó
Dávod
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 000 000 Ft
Korábbi ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є23 000 000 Ft
271 429 Ft/m2
Mélykút, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 3 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 3 990 000 Ft
Korábbi ár: 4 499 000 Ft
Kalkulált ár: 11 114 Є4 499 000 Ft
71 250 Ft/m2
Mélykút, azonnal birtokba vehető, 130 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 14 499 000 Ft
Kalkulált ár: 40 387 Є
111 531 Ft/m2
Baja, Ybl sétányon, 54 m2-es lakás eladó
Baja
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є
499 815 Ft/m2
Kiskunhalas belvárosában tágas családi ház eladó
Kiskunhalas, Belváros
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
391 667 Ft/m2
Miske, 183 nm-es családi ház eladó
Miske
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 682 Є
109 235 Ft/m2
Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 184 Є
249 808 Ft/m2
Mélykút, beépíthető tetőteres, 103 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 16 990 000 Ft
Kalkulált ár: 47 326 Є
164 951 Ft/m2
Csávoly központjában sváb parasztház típusú ingatlan eladó
Csávoly
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 504 Є
135 455 Ft/m2
Baján 109 m2-es újépítésű lakás eladó
Baja, Belváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 93 750 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є93 750 000 Ft
871 560 Ft/m2
Baján belváros közeli felújítandó családi ház eladó
Baja, Józsefváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
293 464 Ft/m2
Baja eladó tanya a Szegedi út közelében
Baja
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 791 Є
2 414 Ft/m2
Baja Szegedi út közelében szántó eladó
Baja
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 142 Є
1 710 Ft/m2
Jánoshalma külterületén tanya eladó 2,3 hektáros területtel
Jánoshalma, Kiserdő
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 15 900 000 Ft
Korábbi ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є17 900 000 Ft
669 Ft/m2
Kiskunhalas, azonnal birtokba vehető, 57 nm-es családi ház eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 14 499 000 Ft
Kalkulált ár: 40 387 Є
254 368 Ft/m2
Bácsbokod, 131 nm-es családi ház eladó
Bácsbokod
Kínálati ár: 11 390 000 Ft
Jelenlegi ár: 11 390 000 Ft
Korábbi ár: 12 390 000 Ft
Kalkulált ár: 31 727 Є12 390 000 Ft
86 947 Ft/m2
Császártöltés, 203 nm-es családi ház eladó
Császártöltés
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 990 000 Ft
Korábbi ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 184 Є14 990 000 Ft
63 990 Ft/m2
Baja belvárosában eladó egy újszerű, 78 m2-es, téglaépítésű lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
1 000 000 Ft/m2
Baja belvárosában eladó egy újszerű, 105 m2-es téglaépítésű lakás
Baja, Belváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
904 762 Ft/m2