Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Nagybaracska, Füzes szigetén eladó egy gyönyörű családi ház
Nagybaracska
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 847 Є
675 325 Ft/m2
Bácsalmáson 145 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 4 990 000 Ft
Kalkulált ár: 13 900 Є
34 414 Ft/m2
Sükösd, azonnal birtokba vehető, 111 nm-es családi ház eladó
Sükösd
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 990 000 Ft
Korábbi ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 184 Є13 990 000 Ft
117 027 Ft/m2
Mélykút, azonnal birtokba vehető, 124 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 32 006 Є
92 661 Ft/m2
Baja frekventált alvégi részén eladó egy újszerű kétszobás téglalakás
Baja
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 403 226 Ft/m2
Kunbaja, 83 nm-es családi ház eladó
Kunbaja
Kínálati ár: 6 499 000 Ft
Kalkulált ár: 18 103 Є
78 301 Ft/m2
Kiskunhalason a Bibó Gimnázium közelében családi ház eladó
Kiskunhalas, Tabán
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
239 130 Ft/m2
Baja Józsefvárosban eladó külön lakás saját udvarral
Baja, Józsefváros
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
617 647 Ft/m2
Jánoshalma központjában felújított polgári otthon eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 674 Є26 500 000 Ft
146 104 Ft/m2
Bácsalmáson 81 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 10 990 000 Ft
Kalkulált ár: 30 613 Є
134 024 Ft/m2
Kiskunhalas Tabán városrészben kétgenerációs ház eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 61 003 Є
384 211 Ft/m2
Bács-Kiskun megye Sükösd, felújítandó, 122 nm-es családi ház eladó
Sükösd, Fő út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є
102 459 Ft/m2
Felújítandó családi ház eladó Mélykúton
Mélykút
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 142 Є
68 966 Ft/m2
Mátételke, felújítandó, 89 nm-es lakóház eladó
Mátételke
Kínálati ár: 4 290 000 Ft
Kalkulált ár: 11 950 Є
48 202 Ft/m2
Soltvadkert külterületén tanya eladó 1.9 hektár területtel
Soltvadkert
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
714 Ft/m2
Érsekcsanádon 10 5m2-es családi ház azonnal átvehetően eladó
Érsekcsanád
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є
395 238 Ft/m2
Kiskunhalason 1441 m2-es építési telek eladó
Kiskunhalas, Sóstó
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 148 Є
nincs megadva
Csátalján 2 hálószoba - nappali- étkezős családi ház eladó
Csátalja
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 107 242 Є
481 250 Ft/m2
Bácsalmás, 142 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 100 251 Є
253 451 Ft/m2
Csikérián kétszintes családi ház eladó
Csikéria
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 354 Є
94 444 Ft/m2