Bázis IngatlanCentrum

Elérhetőség
Bázis IngatlanCentrumÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 213
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Tompa csendes részén 77 nm-es családi ház eladó
Tompa
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
506 494 Ft/m2
Bácsbokod, 116 nm-es családi ház eladó
Bácsbokod
Kínálati ár: 18 490 000 Ft
Kalkulált ár: 51 504 Є
159 397 Ft/m2
Kunbaja központjában 86 nm-es családi ház eladó
Kunbaja
Kínálati ár: 12 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 800 000 Ft
Korábbi ár: 14 800 000 Ft
Kalkulált ár: 35 655 Є14 800 000 Ft
148 837 Ft/m2
Mélykút, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó
Mélykút
Kínálati ár: 7 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 499 000 Ft
Korábbi ár: 8 499 000 Ft
Kalkulált ár: 20 889 Є8 499 000 Ft
79 777 Ft/m2
Bácsalmás központi részén 850 nm-es többcélú ingatlan eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 783 Є
17 647 Ft/m2
Bácsalmás, 2006-ban épült, 149 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 682 Є
134 161 Ft/m2
Kunbaján azonnal költözhető 85 nm-es családi ház eladó
Kunbaja
Kínálati ár: 3 900 000 Ft
Kalkulált ár: 10 864 Є
45 882 Ft/m2
Bócsa külterületén felújított tanya 1.1 hektár területtel eladó
Bócsa
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 178 273 Є
5 843 Ft/m2
Bácsbokodon azonnal költözehtő hangulatos, parasztház jellegű ingatlan eladó
Bácsbokod
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
183 333 Ft/m2
Hercegszántón azonnal átvehető családi ház eladó
Hercegszántó
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 64 067 Є
209 091 Ft/m2
Garán családi ház külön apartmannal eladó
Gara
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
299 000 Ft/m2
Baján a Keleti-körút közelében eladó 1987 m2- es zártkert
Baja
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 142 Є
nincs megadva
Baján a Keleti-körút közelében eladó egy 2600 m2-es telken fekvő tanya
Baja
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
5 962 Ft/m2
Gara településen eladó egy hangulatos, ötszobás családi ház nagy telekkel
Gara
Kínálati ár: 17 700 000 Ft
Kalkulált ár: 49 304 Є
118 792 Ft/m2
Kiskunhalason 1513 m2-es telek eladó
Kiskunhalas
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 964 Є
nincs megadva
Baján 213 nm-es családi ház, beépített tetőtérrel eladó
Baja
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 990 000 Ft
Korábbi ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 958 Є74 990 000 Ft
328 592 Ft/m2
Jánoshalma, Kiserdő, 3246m2-es terület eladó
Jánoshalma, Kiserdő
Kínálati ár: 2 790 000 Ft
Kalkulált ár: 7 772 Є
860 Ft/m2
Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 184 Є
209 516 Ft/m2
Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó
Tataháza
Kínálati ár: 5 799 000 Ft
Kalkulált ár: 16 153 Є
46 766 Ft/m2
Jánoshalma, azonnal költözhető, 112 m2-es családi ház eladó
Jánoshalma
Kínálati ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 44 540 Є
142 768 Ft/m2